دوشنبه, 25 شهریور 1398
شناسه خبر:1243
گزارش لنج نیوز :

در پیامی رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان كسب اولين مدال جهانی تاريخ كشتی این شهرستان را تبریک گفت

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،عصر دیروز در مسابقات جوانان کشتی جهان در کشور روسیه محمد نظرزاده فرنگی کار شهرستان فلاورجان در ترکیب تیم ملی جوانان کشورمان موفق شد با کسب مقام نایب قهرمانی جهان اولین مدال جهانی شهرستان فلاورجان را در رشته کشتی کسب کند.

شهرستان فلاورجان

رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان که خود از قهرمانان کشتی آسیا و جهان است در پیامی کسب اولین مدال جهانی تاریخ کشتی شهرستان فلاورجان توسط محمد نظرزاده را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

در آخرین ساعات ماه پرخیر و برکت رمضان ودر آستانه عیدسعیدفطر بار دیگر یکی ازجوانان شهرستان فلاورجان درعرصه ورزش و در میدان بزرگ رقابت های جهانی خوش درخشید و شایستگی جوانان ایرانی را به رخ دنیا کشاند و نشان داد آینده کشتی دنیا همچنان در ید قدرت پهلوانان ایرانی خواهد ماند.

این موفقیت تاریخی و ارزشمند در مسابقات جهانی که همزمان با رویداد بزرگ جام جهانی فوتبال در کشور روسیه برگزار می شودرا به محمد نظر زاده عزیز ؛ خانواده محترمشان ؛ مربیان و همچنین جامعه بزرگ ورزش شهرستان استان و کشور به ویژه خانواده کشتی شهرستان تبریگ می گویم و از خداوند متعال سلامتی روح و جسم و استمرار موفقیت های همه ورزشکاران افتخار آفرین کشورمان بخصوص‌ جوانان فلاورجانی را مسئلت دارم.

انشالله در روزهای آینده به لطف الهی و دعای خیر مردم دیگر جوان برومند شهرستان فلاورجان علی عباسپور عزیز هم بتواند در رقابت های کشتی آزاد باعث به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس و طنین سرود ملی ایران اسلامی در جهان شود.

رحمان رئیسی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها