دوشنبه, 25 شهریور 1398
شناسه خبر:1259
رئیس اداره ورزش فلاورجان:

چمن مصنوعی پیربکران در کمتر از یک ماه به بهره برداری خواهد رسید

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،با حضور حجه الاسلام موسوی لارگانی ؛حجه الاسلام کریمی امام جمعه پیربکران ؛ مهندس ساعدی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان ، رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان ؛ اعضا شورای اسلامی شهر پیربکران ، بخشدار و جمعی از ورزشکاران و روسا هیات های ورزشی شهرستان فلاورجان مراسم آغاز بکار احداث زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تختی پیربکران با اعتباری بالغ بر ۵ میلیاردریال برگزار گردید.

شهرستان فلاورجان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان ضمن خیر مقدم به مسئولین شهرستان گفت :بخش پیربکران یکی از قطب های ورزش شهرستان است که همیشه نقش زیادی در کسب مدال های رنگارنگ ورزشکاران  داشته است که نمونه آن امیر حسین اکبری کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی می باشد که یکی از برترین های جهان در این رشته است.

رئیسی همچنین افزود در جلسات متعددی که حاج اقا موسوی نماینده محترم شهرستان با دکتر سلطانی فر در یک سال اخیر هماهنگ کردند خوشبختانه اعتبارات خوبی جهت افزایش سرانه ورزشی شهرستان اختصاص پیدا کرد که با شروع به کار زمین چمن مصنوعی پیربکران انشالله در هفته های آینده پروژه های ورزشی که به مردم قهرمان پرور شهرستان فلاورجان قبلا قول داده ایم با همکاری و مساعدت مسئولین شهرستان  شروع به کار خواهیم کرد.

رئیس اسبق ورزشگاه نقش جهان به علاقمندان به ورزش در پیربکران قول داددر کمتر از یک ماه سعی خواهیم کرد همزمان با بازسازی سالن چند منظوره ورزشگاه تختی از زمین چمن نیز بهره برداری نمایند.

رئیسی همچنین نسبت به شایعاتی که بودجه خانه جوان برای شهرستان فلاورجان اختصاص نیافته است افزود : بله درست است از ابتدا شهرستان فلاورجان در تقسیمات ساخت این مجموعه ها در لیست قرار نداشت که با تماس نماینده شهرستان با وزیر محترم و همچنین پیگیری های مدیرکل ورزش استان بودجه احداث این مجموعه نیز تخصیص پیدا کرد و اگر مشکلی نباشد انشالله هفته آینده در مرکز شهرستان شروع به کار خانه جوان را هم خواهیم داشت.

رئیسی درپایان از حضور مسئولین شهرستان درمراسم آغاز به کار زمین چمن مصنوعی شهر پیربکران قدردانی کرد و گفت : توجه به ورزش روستا ها هم از برنامه های ویژه این اداره است و از همه بخشداران ؛دهیاران و شوراهای اسلامی روستا ها درخواست دارم با مراجعه به اداره ورزش و واگذاری یک فضای استاندارد در روستا ها به این اداره با همکاری هیات ورزش های روستایی در اسرع وقت نسبت به تجهیز آن اقدام خواهیم کرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان ضمن تقدیر از زحمات رئیس اداره ورزش و جوانان و همکارانش در توسعه ورزش شهرستان فلاورجان گفت : خوشحالم که یکی از برنامه های اولین روز کاری ام بعد از جلسه ای که با حضور مدیران کل آب استان جهت برطرف کردن مشکلات آب آشامیدنی و باغات شهرستان داشته ایم حضور در جمع ورزشکاران بوده است و انشالله با همدلی  بین مسئولین شهرستان جهت افزایش نشاط و شادابی در بین مردم از تمام برنامه های ورزشی بخصوص در توسعه ساخت و ساز اماکن ورزشی در حد توان به ورزشکاران شهرستان کمک خواهم کرد .

مهندس ساعدی همچنین از بخشدار بخش پیربکران درخواست کرد که با توجه نبود آسفالت در محوطه ورزشگاه نسبت به محوطه سازی ورزشگاه اقدامات لازم را انجام دهد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها