دوشنبه, 24 تیر 1398
شناسه خبر:1265
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان خبر داد:

تصویب کلیات طرح جامع ايجاد مجموعه گردشگری شهر ایمانشهر در کارگروه گردشگری استان

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،بعد از بازدید سال گذشته مهندس مقدس زاده از شهرستان فلاورجان و مجموعه سوارکاری آلمیلا در محله اشترجان شهر ایمانشهر روز گذشته در کارگروه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان اصفهان که به ریاست مهندس مقدس زاده برگزارگردید کلیات طرح جامع مجموعه گردشگری آلمیلا به تصویب رسید.

شهرستان فلاورجان

در نشست کارگروه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان اصفهان که به ریاست علی مقدس زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور سایر اعضا برگزار گردید، کلیات طرح جامع تاسیس مجموعه گردشگری در شهرستان فلاورجان پس از بررسی های این طرحه با اکثریت آراء به تصویب رسید.

مهندس علی مقدس زاده در این نشست با تاکید بر لزوم توسعه ی گردشگری در استان، تصریح کرد: توسعه ی گردشگری یکی از محورهای اصلی توسعه ی استان بشمار می رود و در این راستا باید توسعه ی اقتصادی با رویکرد گردشگری مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است در این نشست طرح مطالعات امکان سنجی و طراحی معماری مجتمع گردشگری "آلمیلا" در شهر ایمان شهر از توابع فلاورجان  مورد بررسی قرار گرفت که در این طرح فعالان بخش خصوصی گردشگری استان اصفهان در قالب گردشگری ورزشی تلاش دارند تا گردشگران خارجی را که به ورزش اسب سواری علاقه مند هستند به این مجتمع جهت اقامت و انجام ورزش اسب سواری دعوت نمایند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها