دوشنبه, 24 تیر 1398
شناسه خبر:1298
رحمان رئیسی :

امنیت امروز مرهون رشادت ها و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران است

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان همراه با رفیعی رئیس بنیاد شهید و شیرزادی رئیس کانون بسیج ورزشکاران شهرستان فلاورجان همزمان با هفته دفاع مقدس با خانواده شهدا و جانبازان این شهرستان دیدار کرد.

شهرستان فلاورجان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان گفت : این سلسله دیدارها را در راستای تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی ها و ایثارگری های شهدای جان بر کف عرصه 8 سال دفاع مقدس صورت می گیرد تا با روح بلند آنان که با بزرگ منشی ، همواره دغدغه اسلام را داشتند ، بیعت دوباره کنیم.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود، تصریح کرد: احترام جامعه نسبت به خانواد های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است که امنیت امروز کشور را مرهون رشادت ها و از خود گذشتگی های شهدا و ایثارگران است.

رحمان رئیسی با بیان اینکه جانبازان به عنوان اسوه‌های صبر و استقامت مسیر پرافتخار جانبازی را براساس شناخت و اعتقادی راسخ انتخاب کردند، گفت: نسبت به خانواده‌هایی که برای دفاع از دین و وطن خود فداکاری و ایثار کرده و در این راه رنج و سختی‌های فراوانی را تحمل کرده‌اند، همه وظیفه داریم که احساس مسئولیت داشته باشیم .

وی در پایان گفت : در یک سال اخیر در راستای برگزاری کنگره بزرگ ۱۳۰۰ شهید خط شکن و ۳۰ سردار شهید شهرستان فلاورجان هیات های ورزشی این شهرستان برنامه های مختلفی با یاد و نام شهدا والامقام این شهرستان برگزار کرده اند و همچنین استفاده اختصاصی از استخر و اماکن ورزشی را بعنوان کوچکترین خدمتی در مقابل رشادت های جانبازان و خانواده های معزز شهدا دراختیار این عزیزان قرار داده ایم.

شهرستان فلاورجان باحدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت بعنوان شهر شهیدان خط شکن در غرب استان اصفهان واقع شده است که در طول هشت سال دفاع مقدس بیش از ۱۳۰۰ شهید ۱۸۶ آزاده و ۲۵۰۰ جانباز را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها