یکشنبه, 04 فروردين 1398

آخرین عناوین استان اصفهان

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،استان اصفهان قهرمان مسابقات دومین ‌المپیاد ورزشی اتحادیه بانوان کارگر کشور شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات قهرمانی وزنه‌ برداری بزرگسالان استان اصفهان انتخابی کشور برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات کیک بوکسینگ W.A.K.F قهرمانی بانوان استان یادواره شهید اقدامی در شاهین شهر برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان کشور در گروه «ب» با حضور 150 کشتی‌گیر در قالب 10 تیم به میزبانی شهرستان لنجان آغاز شده بود، با قهرمانی تیم میزبان یه پایان رسید.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رئیس کمیته سنگین وزن فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران در حاشیه مراسم قوی ترین مردان استان اصفهان گفت: میزبانی اصفهان از لحاظ سالن و آیتم ها، بسیار خوب بود و مسابقات نظم چشمگیری داشت.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،سومین دوره مسابقات بزرگ ثبت رکوردهای ورزشی استان اصفهان برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،طرح استعدادیابی و تست های تیم فوتبال بانوان ذوب آهن برای حضور در لیگ برتر فوتبال ایران آغاز می شود.

نائب رئیس هیات ورزشهای رزمی استان اصفهان خبر داد:

به گزارش لنج نیوز،رقابت های کیک بوکسینگ قهرمانی بانوان کشور با حضور 180 رزمی کار از سراسر کشور عصر امروز در سالن شهید طحانی شهرضا به کار خود پایان داد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مربیان دو تیم سپاهان و ذوب آهن در حالی برای دربی اصفهان خود را آماده می کنند که اولین تقابل این دو مربی را شاهد خواهیم بود. دوئل قلعه نویی با تجربه و نمازی‌زاده با دانش می تواند زیبایی های دربی اصفهان را دو چندان کند.

سلطان‌ حسینی:

به گزارش لنج نیوز،مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: مدت چهار ساله مجیری به پایان رسیده است و بر اساس قانون می‌توانیم مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت را در این مدت باقی‌مانده فراهم و انتخابات را برگزار کنیم.

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان:

به گزارش لنج نیوز،موسوی لارگانی گفت: استمرار در موفقیت های ورزشی که می تواند نشاط ملی را به ارمغان آورد یک اتفاق بزرگ است بنابراین مسئولین باید برای موفقیت های ورزشی که باعث می شود دل یک ملت شاد شود حمایت ها و توجه جدی داشته باشند در این بین مجلس شورای اسلامی هم که قانون اختصاص بیست و هفت صدم درصد از مالیات ارزش افزوده به ورزش را تصویب کرده است باید این قانون را فراتر از برنامه ششم توسعه کشور دائمی کند و ما برای تحقق این مهم تلاش خود را انجام می دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان:

به گزارش لنج نیوز،مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: هیئت ورزش‌های رزمی استان موفقیت‌هایی را به دست آورده است و جزو موفق‌ترین هیئت‌های ورزشی استان محسوب می‌شود، اما نباید دست از تلاش بردارد و باید با کمک مخالفان و نزدیک کردن آن‌ها به هیئت، پیشرفت کند.

آخرین اخبار بخش ها