دوشنبه, 25 شهریور 1398
شناسه خبر:1319
گزارش لنج نیوز :

مسابقات کیک بوکسینگ W.A.K.F قهرمانی بانوان استان یادواره شهید اقدامی در شاهین شهر برگزار شد

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،مسابقات کیک بوکسینگ W.A.K.F قهرمانی بانوان استان یادواره شهید اقدامی در شاهین شهر برگزار شد.

استان اصفهان

یک دوره مسابقات رزمی کیک بوکسینگ W.A.K.F یادواره شهید محمد طاها اقدامی (شهید حادثه تروریستی اهواز)در شاهین شهر اصفهان برگزار شد.

زینب رستمی نائب رئیس هیأت ورزش های رزمی استان در حاشیه برگزاری این رقابت ها درگفت وگو با خبرنگار وب سایت خبری ورزشی لنج نیوز عنوان کرد:این دوره با شرکت 200 رزمی کار زن در سالن تختی شاهین شهر برگزار شد.

زینب رستمی خاطر نشان کرد: این تعداد رزمی کار در قالب 15تیم  در سه استایل لایت کنتاک ،فول کنتاکت و هنرهای فردی  به رقابت پرداختند و 15 داور نیز قضاوت این دوره از رقابت هارا عهده دار بودند.

به گفته وی در پایان این مسابقات به افراد برتر حکم و.مدال قهرمانی داده شد.

رستمی هدف از برگزاری این دوره از رقابت هارا گرامیداشت یاد شهدا به ویژه شهید خردسال حادثه تروریستی اهواز محمد طاها اقدامی عنوان و ابراز  امیدواری کرد برگزاری این دست از رقابت های ورزشی در سال های آتی نیز ادامه یابد.

نائب رئیس هیأت ورزشهای رزمی استان تاکید کرد،محمد طاها اقدامی یک نماد و مظهری است که  بدانیم استکبار جهانی و مزدوران منطقه ای ،کوچک و بزرگ ،زن و مرد برایشان تفاوتی ندارد و آنها تنها به فکر جنایت و توطئه علیه ملت ما هستند.

شهید  محمد طاها اقدامی کودک ۴ ساله ای بود که در حادثه تروریستی اهواز در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۷ به شهادت رسید، این کودک پاک و بی گناه قربانی حملات گروهک الاحوازیه بود.

هیأت ورزش های رزمی استان اصفهان طبق استعلام از فدراسیون پزشکی 12 هزار پانصد رزمی کار تحت پوشش دارد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها